O NAS

 • Stawiamy na jakość i terminowość

  wykonywanych zleceń. Zlecenia wyceniamy bezpłatnie.
  Alta Translation mieści się na warszawskim Mokotowie. Dzięki tak dogodnej lokalizacji naszego biura bezpłatnie odbieramy dokumenty i

  Więcej…

USŁUGI

 • Tłumaczenia

  Oferujemy tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe na i z języków: angielski, niemiecki, francuski i rosyjski. Na życzenie Klientów tłumaczymy też z innych kombinacji językowych.
  Specjalizujemy

  Więcej…

Jesteśmy warszawskim biurem tłumaczeń obecnym na rynku od 2003 roku. Specjalizujemy się w tłumaczeniach przysięgłych oraz zwykłych, głównie na i z języków: angielski, niemiecki, francuski i rosyjski. Na życzenie Klientów oferujemy również tłumaczenia z innych kombinacji językowych.

szeroko rozumianych tłumaczeniach biznesowych (finanse, księgowość, relacje inwestorskie, prawo, administracja, sprzedaż, reklama i marketing, zagadnienia techniczne i medyczne). Wykonujemy także tłumaczenia tekstów ogólnych oraz dokumentów standardowych wymagających tłumaczenia przysięgłego.

W swojej ofercie posiadamy ponadto szkolenia językowe zarówno dla firm, jak i dla Klientów indywidualnych. Przez kilkanaście lat istnienia biura udało się nam zebrać zespół dyplomowanych tłumaczy - ekspertów z zakresu konkretnych branży, posiadających duże doświadczenie merytoryczne.

wykonywanych zleceń. Zlecenia wyceniamy bezpłatnie.
Alta Translation mieści się na warszawskim Mokotowie. Dzięki tak dogodnej lokalizacji naszego biura bezpłatnie odbieramy dokumenty i dostarczamy tłumaczenia Klientom centrum biznesowego znajdującego się w tej dzielnicy.Zapraszamy do współpracy.

AltaTranslation,  ul. Wynalazek 2A lok U4,  02-677 Warszawa
(+48) 535 150 750,  (+48) 733 344 733,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktuj się
z nami

AltaTranslation
ul. Wynalazek 2A lok U4
02-677 Warszawa

(+48) 535 150 750
(+48) 733 344 733

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.
SZCZEGÓŁY