O NAS

 • Witamy w Alta Translation!

  Jesteśmy warszawskim biurem tłumaczeń obecnym na rynku od 2003 roku. Specjalizujemy się w tłumaczeniach przysięgłych oraz zwykłych, głównie na i z języków: angielski, niemiecki, francuski i

  Więcej…

USŁUGI

 • Korekty tekstów

  Na życzenie Klientów wykonujemy również korekty językowe przesłanych nam tekstów.
  Powyższe pozwala nam na utrzymanie najwyższej jakości wykonywanych tłumaczeń. Naszym nadrzędnym celem jest

  Więcej…

Jesteśmy warszawskim biurem tłumaczeń obecnym na rynku od 2003 roku. Specjalizujemy się w tłumaczeniach przysięgłych oraz zwykłych, głównie na i z języków: angielski, niemiecki, francuski i rosyjski. Na życzenie Klientów oferujemy również tłumaczenia z innych kombinacji językowych.

szeroko rozumianych tłumaczeniach biznesowych (finanse, księgowość, relacje inwestorskie, prawo, administracja, sprzedaż, reklama i marketing, zagadnienia techniczne i medyczne). Wykonujemy także tłumaczenia tekstów ogólnych oraz dokumentów standardowych wymagających tłumaczenia przysięgłego.

W swojej ofercie posiadamy ponadto szkolenia językowe zarówno dla firm, jak i dla Klientów indywidualnych. Przez kilkanaście lat istnienia biura udało się nam zebrać zespół dyplomowanych tłumaczy - ekspertów z zakresu konkretnych branży, posiadających duże doświadczenie merytoryczne.

wykonywanych zleceń. Zlecenia wyceniamy bezpłatnie.
Alta Translation mieści się na warszawskim Mokotowie. Dzięki tak dogodnej lokalizacji naszego biura bezpłatnie odbieramy dokumenty i dostarczamy tłumaczenia Klientom centrum biznesowego znajdującego się w tej dzielnicy.Zapraszamy do współpracy.

AltaTranslation,  ul. Wynalazek 2A lok U4,  02-677 Warszawa
(+48) 535 150 750,  (+48) 733 344 733,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktuj się
z nami

AltaTranslation
ul. Wynalazek 2A lok U4
02-677 Warszawa

(+48) 535 150 750
(+48) 733 344 733

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.
SZCZEGÓŁY