O NAS

  • Stawiamy na jakość i terminowość

    wykonywanych zleceń. Zlecenia wyceniamy bezpłatnie.
    Alta Translation mieści się na warszawskim Mokotowie. Dzięki tak dogodnej lokalizacji naszego biura bezpłatnie odbieramy dokumenty i

    Więcej…

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe na i z języków: angielski, niemiecki, francuski i rosyjski. Na życzenie Klientów tłumaczymy też z innych kombinacji językowych.
Specjalizujemy się głównie w szeroko pojętych tłumaczeniach tekstów i dokumentów biznesowych, tj. z zakresu finansów, księgowości, relacji inwestorskich, prawa, administracji, sprzedaży, reklamy i marketingu.
Wykonujemy również tłumaczenia tekstów medycznych oraz technicznych z zakresu budownictwa, telekomunikacji, klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Oferujemy ponadto tłumaczenia tekstów ogólnych oraz dokumentów standardowych, wymagających tłumaczenia przysięgłego, głównie dla Klientów indywidualnych.
Tłumaczenia wyceniane są bezpłatnie i zawsze wykonywane przez doświadczonych tłumaczy, w większości posiadających uprawnienia tłumacza przysięgłego i specjalizujących się w branży, której dotyczy tłumaczenie.
Teksty zawsze podlegają korekcie przed zwrotem do Klienta.

Zapraszamy na szkolenia językowe, grupowe i indywidualne, dla firm i osób prywatnych. Kursy organizowane są w siedzibie Klienta lub w naszym biurze. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zainteresowanego kursem językowym oraz program zajęć i materiały dostosowane do potrzeb Klienta. Oferujemy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania.
Nasi lektorzy to nauczyciele z wieloletnią praktyką, dla których nauczanie jest czymś więcej niż tylko wykonywanym zawodem. Zajęcia odbywają się w swobodnej atmosferze, a sposób nauczania zawsze jest dopasowany do konkretnych osób lub grup.
Prowadzimy również zajęcia doszkalające, np. przed wystąpieniem publicznym, prezentacją, etc.

Na życzenie Klientów wykonujemy również korekty językowe przesłanych nam tekstów.
Powyższe pozwala nam na utrzymanie najwyższej jakości wykonywanych tłumaczeń. Naszym nadrzędnym celem jest też zachowanie poufności dostarczanych materiałów oraz terminowa realizacja zleceń.
Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów indywidualnych i biznesowych.

AltaTranslation,  ul. Wynalazek 2A lok U4,  02-677 Warszawa
(+48) 535 150 750,  (+48) 733 344 733,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktuj się
z nami

AltaTranslation
ul. Wynalazek 2A lok U4
02-677 Warszawa

(+48) 535 150 750
(+48) 733 344 733

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.
SZCZEGÓŁY