O NAS

 • Stawiamy na jakość i terminowość

  wykonywanych zleceń. Zlecenia wyceniamy bezpłatnie.
  Alta Translation mieści się na warszawskim Mokotowie. Dzięki tak dogodnej lokalizacji naszego biura bezpłatnie odbieramy dokumenty i

  Więcej…

USŁUGI

 • Tłumaczenia

  Oferujemy tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe na i z języków: angielski, niemiecki, francuski i rosyjski. Na życzenie Klientów tłumaczymy też z innych kombinacji językowych.
  Specjalizujemy

  Więcej…

W związku ze stale rosnącą bazą Klientów prowadzimy stały nabór tłumaczy chętnych do współpracy z naszym biurem, specjalizujących się w tłumaczeniach z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego i rosyjskiego, oraz nabór doświadczonych lektorów tych języków. Poszukujemy zwłaszcza osób z doświadczeniem merytorycznym w tłumaczeniu/ korekcie tekstów z dziedziny finansów, księgowości, relacji inwestorskich, prawa, administracji, sprzedaży, reklamy i marketingu. Zapraszamy też tłumaczy technicznych i medycznych.

AltaTranslation,  ul. Wynalazek 2A lok U4,  02-677 Warszawa
(+48) 535 150 750,  (+48) 733 344 733,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktuj się
z nami

AltaTranslation
ul. Wynalazek 2A lok U4
02-677 Warszawa

(+48) 535 150 750
(+48) 733 344 733

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.
SZCZEGÓŁY